Kdo pro vás tvoří web a jaká je jeho myšlenka?

Cestujeme do Asie je magazín o Asii zrozený na cestách v Thajsku, Laosu a na Borneu. Byl vytvořený cestovateli pro cestovatele a milovníky Asie napříč celým kontinentem. Přinášíme vám informace o zajímavých destinacích, autentické cestopisy a rozhovory s cestovateli i rady a tipy, jak v Asii cestovat. Ochutnáte s námi také vyhlášenou asijskou kuchyni a dozvíte se o kulturních zvyklostech v jednotlivých zemích. Velká část našich příspěvků je od cestovatelů, kteří dané země osobně navštívili nebo v nich nějakou dobu žili. Cílem je přinášet vám praktické a ověřené informace z vlastních – leckdy tvrdých – zkušeností, které pro vás budou užitečné a pomohou vám při vašich kratších či delších dovolených, cestách a dobrodružstvích.

Šéfredaktor

Lenka Gazdová

Rok cestovala po JV Asii, žila chvíli v Thajsku a nyní ji najdete v Malajsii na ostrově Langkawi. Tvoří web i články, stará se o sociální sítě a veškerý marketing.

Redakce

Ilona Ina Bradáčová

Studentka VŠE, cestovatelka a dobrodruh. Stihla projet už téměř půl světa a po pár cestách v Evropě se vydala na tu nejzásadnější – roční cestu po Asii. Aktuálně je znovu a cestách a zásobuje web užitečnými tipy k cestování po Asii.

David Shejbal

Cestoval 1,5 roku po Asii. Během svojí cesty stihl navštívit Singapur, Malajsii, Thajsko, Myanmar, Laos, Kambodžu, Vietnam, Indii, Bangladéš a Nepál. Postaral se o logo a design webu a pravidelně píše články ze svojí cesty.

Kontakt

Se všemi dotazy, přáními, podněty, stížnostmi, nabídkou článků a rozhovorů či nabídkami na obchodní spolupráci se můžete obracet na e-mail redakce@cestujemedoasie.cz nebo použít kontaktní formulář níže. Najdete nás také na Facebooku a Instagramu.

Provozovatelem webu je: Vladimíra Nosková, Dřínovská 4582, Chomutov 430 04